Nadchodzi premierowy dzień najnowszej konsoli od firmy Sony

Już w poprzednim roku obiecano, iż w roku aktualnym Sony zaprezentuje nam swoje najmłodsze dzieło - PlayStation 5. Aktualnie na rynku w dalszym ciągu popularna okazuje się ostatnia wersja konsoli i nic nie wskazuje na to, by zainteresowanie nią miało zmniejszyć się. Aczkolwiek japońska firma zdecydowała się na stworzenie konsoli najnowszej generacji, a gracze niecierpliwie czekają.

Świeże zastosowania technologii w PS5

Japońska marka Sony wielokrotnie udowadniała, że okazuje się innowatorem na rynku oraz umie zdziwić swoich klientów. PlayStation 4 zawiesiła bardzo wysoko poprzeczkę innym firmom na rynku - wszystko przez zupełnie innowacyjną jakość, jakiej nigdy nie posiadała inna marka. Naprawdę wyczulone DualShocki, gierki nowej generacji, grafika - konsumenci bez cienia wątpliwości ucieszyli się na tego typu opisane atrakcje i przez to teraz PS4 jest najlepiej sprzedającą się konsolą wszech czasów.

Jednakże premiera PS4 nie była pozbawiona problemów na starcie - Sony próbowało podważyć wszelkie technologie (co faktycznie im się udało), jednak wypuszczenie i wcześniejsze zaprezentowanie PlayStation4 zrodziły sprzeczne uczucia. Fanom, którzy byli obeznani z innowacyjną konsolą PS3, nie całkiem odpowiadały na przykład pady, bo na początku wydawały się niezwykle niewygodne. Faktycznie DualShocki przybrały trochę inny kształt, ale problemem została pierwsza wersja konsoli PlayStation4. Konsola się przegrzewała, sprzęt potrafił też sam się resetować.

Aczkolwiek po zażaleniach klientów i aktualizacjach wprowadzanych na bieżąco, się okazało, że mimo wszystko marka Sony podąża w dobrą stronę, a wypuszczona konsola do gier przybiera miano legendy. Oczywiście nie okazałoby się to możliwe, gdyby nie gry, które sporo osób niezwykle sentymentalnie wspomina.

PlayStation 5 - hit czy kit?

Z pewnością niejeden człowiek oraz fan technologicznych ciekawostek z niecierpliwością oczekuje pojawienia się najnowszej konsoli do gier. Sony potwierdziło, że gierki poznane na PS4 ruszą na przyszłej konsoli (mimo wszystko nie podziała na odwrót, co licznym osobom się nie spodobało). Pojawiają się już pierwsze informacje o problemach z preorderami - mówią, że japońska firma nie nadąża z produkowaniem, aczkolwiek nie jesteśmy pewni, czy nie są to aby tylko złośliwe pomówienia. W necie wyskakują się następne wieści również o tym, iż PlayStation 5 miałaby mieć teoretycznie problemy z jakością 4k. Mimo wszystko i w tym wypadku pewne nie jest, jaka okaże się rzeczywistość. Wszystko okaże się w momencie premierowego ukazania się urządzenia, to jest dziewiętnastego listopada tego roku.

Zostaw komentarz