Wiadomości

Niewesołe zakończenie przygody Brzozowskiego Rafała z Eurowizją. Śpiewana ze strony Rafała przyśpiewka zbyt banalna na miejsce w finale konkursu Eurowizji!

Bardzo dobrze wiedzieć o tym, że Polska najczęściej nie porywała widzów podczas turnieju Eurowizji. Naszym największym triumfem na ogół jest dostanie się do finału konkursu, gdzie zdobywaliśmy końcowe lokaty. W zeszłym roku Eurowizję przełożono, gdyż nadeszła epidemia COVID-19, która zastopowała nie jedynie Europę, ale także cały świat. W tej edycji przedstawicielem Polski w trakcie zawodów Eurowizji był Brzozowski Rafał, który miał zamiar zadziwić wielbicieli dobrej muzyki utworem o tytule "The Ride". Wielu dziennikarzy nie było uradowanych z wskazania wysłannika naszego narodu, jednak finalnie do podmiany nie doszło. Przykro iż byliśmy zmuszeni następny raz żegnać się z turniejem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego pragnęli. Rafał Brzozowski, który nas reprezentował w trakcie turnieju Eurowizji nie zachęcił do siebie wielbicieli muzyki z Europy i dlatego też wyeliminowany został na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju europejskiej piosenki.

Telewidzowie z Polski bez najmniejszych wątpliwości są już bardzo zmęczeni tego typu rozrywką. "The Ride" czyli piosenka wykonywana ze strony Brzozowskiego Rafała była najzwyczajniej przeciętna i dobrze być tego świadomym. W tej przyśpiewce nie ma niczego zachwycającego, co może wprawić w zachwyt wielbicieli muzyki w Europie. To jest kolejna edycja konkursu piosenki europejskiej, podczas którego reprezentant naszego kraju nie potrafi zakwalifikować się do finału. Bez żadnego kłopotu możemy zrozumieć to, że od wielu lat dobieranie reprezentantów naszego państwa na konkurs piosenki europejskiej nie wychodzi nam zbyt dobrze. Warto więc pokładać nadzieję w tym, że za rok nasze Państwo będzie w stanie zakwalifikować się do starcia finałowego o triumf w zawodach piosenki europejskiej. W tego typu sytuacji niezwykle kluczowe jest to, aby dobrać najbardziej utalentowanego przedstawiciela, który będzie umiał zaczarować widownię europejską. W przeciwnym razie kolejny raz nie będziemy mieć możliwości do występu finałowego podczas konkursu Eurowizji.

Zostaw komentarz