Rekreacje

Polandrock 2018

Po raz pierwszy największy i jeden z najpopularniejszych festiwali w naszym kraju, odbywał się jako Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, noszący tę nazwę od 1995 roku, zmienił ją poprzez względy prawne. Tego roku jeden z najpiękniejszych festiwali na Ziemii odbył się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku przyciąga liczne rzesze fanów muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z upływem czasu. Na jego rozwój wpływało nie tylko coraz większe zainteresowanie fanów muzyki, ale co za tym idzie, rosnąca liczba sponsorów festiwalu. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się ilość występów zagranicznych artystów oraz liczba osób zainteresowanych tym eventem. Od dłuższego czasu liczba fanów festiwalu waha się między 300 a 750 tysięcy. Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowy, ale mimo to, każdy może się tam czuć bezpiecznie, dzięki pilnującym porządku służbom, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten nie jeden raz nominowany był do konkursów wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Mimo to uczestnicy cenią sobie najbardziej coś więcej niż tylko dobrą organizację. Ludzie, którzy co roku od wielu lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival wypełnioną miłością i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezpieczną i przyjazną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej różne warsztaty i spotkania, uczestnicy mogą odbyć rozmowy z wyjątkowymi osobami, zrelaksować się dzięki medytacji czy zgłębiać wiedzę z wielu dziedzin nauk.

Jednego można być pewnym – warto przeżyć choć raz niesamowite momenty wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje duża szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w cudownej atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Zostaw komentarz