Sport

Remis na Old Trafford. Fantastyczny mecz dla drużyny Milanu

Piłka nożna to jedna z najbardziej popularnych sportowych dyscyplin na ziemi i to niezaprzeczalny fakt. Prawie że codziennie przed telewizorami siada mnóstwo fanów, którzy bardzo chcą śledzić swoich graczy na placu gry. Chociażby z tego powodu zostały stworzone różnego typu zmagania, które zrzeszają najwybitniejsze kluby w całej Europie. Na chwilę obecną najchętniej oglądanymi zmaganiami jest Liga Mistrzów. To tam można oglądać najskuteczniejsze zespoły europejskie ostatniego sezonu. Została stworzona jednak również Liga Europy, gdzie trafiają trochę mniej uzdolnione kluby. To nie znaczy to jednak, że Liga Europejska jest niedobór fascynujących bramek. Rozgrywane tam pojedynki bardzo często są naprawdę emocjonujące i dostajemy szansę by oglądać wiele trafień. W dzisiejszym artykule chcemy się skupić na pojedynku [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z Milanem. To dwa kluby, które niegdyś święciły wygrane na Starym Kontynencie, ale teraz koncentrują się nad zbudowaniem własnej marki.

Według szerokiej grupy ekspertów jest to jedna z najciekawszych par 1/8 finału zmagań Ligi Europy. Jedynym mankamentem tego meczu jest to, że fani nie mają szansy podziwiać go na żywo ze stadionu. Dużo lepiej to starcie rozpoczęli zawodnicy Milanu. Ekipa z Mediolanu chciała prędko wykorzystać to, iż Manchester United słabo rozpoczął to starcie. Milan w trakcie pierwszego kwadransa trafił do bramki dwa razy. Te gole nie zostały jednak zaakceptowane. Arbiter tego starcia dwa razy odwoływał trafienia graczy Milanu. Kibice przed odbiornikami nie mieli okazji zobaczyć bramek w pierwszej połowie. Mnóstwo emocji było jednak w drugiej połowie. Druga odsłona znacznie lepiej zaczęła się dla Manchesteru United. Kolejny raz swoją doskonałą predyspozycję przedstawił Bruno Fernandes. Fenomenalnie dograł futbolówkę do Diallo, a Iworyjczyk bez większego kłopotu wstrzelił piłkę do siatki drużyny z Mediolanu. Wiele wskazywało na to, iż piłkarze gospodarzy dowiozą korzystny wynik do ostatnich minut pojedynku, ale wicelider Serie A był w stanie trafić na remis pod koniec. Dla AC Milan trafienie zdobył Kjaer Simon i pojedynek skończył się rezultatem 1:1.