Wiadomości

Rozmowa z Meghan Markle i księciem Harrym

Ostatnio, a więc 7 marca o godzinie 20:00 miał miejsce wywiad Oprah z księciem Harrym a także jego żoną Meghan Markle. O dyskusji tej szybko zrobiło się bardzo głośno i nadal jest to jeden z czołowych tematów w otoczeniu wszelkich mediów. Po odejściu pary z królewskiej rodziny oraz wyprowadzce do USA był to pierwszy połączony wywiad księcia Harry'ego i Meghan. Na spotkaniu z Oprah para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Na rozmowie pojawiły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Poza tym, na podstawie upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej stoją raczej po stronie królowej Elżbiety II jak i reszty członków rodziny niż Harry'ego i Meghan. Jednak nie da się ukryć, iż poparcie jest niezrównanie odmienne, zależnie od . Media brytyjskie zauważają, że jeżeli Harry i Meghan pragnęliby kiedyś powrócić do królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem stracili nieodwołanie swoją okazję. Ponadto poza wspomnianymi wcześniej kwestiami para poruszyła też problem samobójczych myśli Meghan i tego, że książe nie dojrzał wcześniej tego, że jest on uwięziony, jak sam twierdzi.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się szukaniem informacji Archie Manners i Josh Pieters, poprosili czwórkę profesjonalistów interpretujących w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na analizę wywiadu dwa dni przed jego publikacją. Eksperci, w tym dawny prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, zinterpretowali całą rozmowę, zarzucając tym samym Oprah Winfrey stronniczość a z kolei Meghan stosowanie bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Winfrey z Harrym i Meghan pokazany został w w TVN24 wieczorem. Wówczas rozmowę tą podglądało średnio około milion odbiorców. Stacja była wtedy wiceliderem na rynku, osiągając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, jakoby wywiad ten jedynie potwierdził informacje dotyczące Winfrey jako dziennikarki, która może wyciągnąć ze swojego rozmówcy wnikliwie wszystko. Uwzględniając niesłychane informacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah robiła to już wiele razy. Bez dwóch zdań trzeba stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne cały czas omawiany.

Zostaw komentarz