Skład następnego sezonu Top Model już jest znany!

Top Model jest jednym z programów produkowanych i emitowanych przez stację TVN, gdzie uczestnicy będą rywalizować o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Ciekawe jury ale przede wszystkim prowadząca Joanna Krupa to przepis na sukces, czego dowodem są tysiące widzów zbierających się przed odbiornikami. W odcinkach gościnnie pojawia się kilka cenionych i znanych osób w świecie mody, jak na przykład redaktorki pism o modzie, fotografowie światowej sławy, a także znane modelki.

W tym sezonie w szranki staje 14 osób, wśród których znajdują się także osoby ze złotym i srebrnym biletem. Złoty bilet przyznawany jest przez jury tej osobie, która według nich najbardziej będzie się nadawać do roli modelki lub modela, co skutkuje tym, że taki uczestnik od razu wchodzi do domu Top Model. Z kolei bilet w kolorze srebra jest głosem osób głosujących w Sieci, których zadaniem był wybór swojego faworyta, który nie będzie musiał startować w castingach i automatycznie trafia na bootcamp, czyli dalszy etap.

O czym jest Top Model?

Produkcja TVN ma za zadanie zaoferować możliwości rozwinięcia się i zaistnienia w świecie modelingu, dlatego w każdym sezonie na zgłoszenie decyduje się wiele chętnych osób. W odcinkach uczestnicy wykonują różnorodne zadania, które mają sprawdzić, czy odnajdą się oni w w pełnym wyzwań świecie mody. Rolą jury jest ocenienie ich zmagań i zadecydowanie o tym, który uczestnik opuści program w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja powrócenia do programu tuż po wyeliminowaniu, a jest to możliwe dzięki ingerencji Michała Piróga, który obserwuje panel zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Stawką jest podpisanie kontraktu z agencją modelek i modeli oraz okładka w miesięczniku "Glamour". W obecnym sezonie dowiemy się, który z nich zostanie dziewiątą osobą z tytułem Top Model w Polsce. zmaga się sporo ciekawych osób, w związku z tym z pewnością warto będzie śledzić emitowane odcinki.

Zostaw komentarz