Rekreacje

Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival nazywany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez przyczyny. Festiwal ten jest jedną z największych i najbardziej znanych muzycznych imprez w Polsce. Do tego roku odbywał się w Amfiteatrze znajdującym się w Kołobrzegu, który zmieniał się na trzy dni w światową stolicę muzyki elektronicznej.

Jeden z najpopularniejszych elektronicznych festiwali w Polsce przyciąga fanów nie tylko genialnym line-upem, składającym się z najlepszych polskich i zagranicznych DJ'jów, ale także ilością efektów specjalnych i wizualnych, które zachwycają między innymi kolorami czy dopracowanymi do perfekcji szczegółami.

Wczesne początki pomysłu stworzenia "sunrise'a" sięgają lat 90, ale oficjalnie pierwszy Sunrise Festival miał miejsce w 2004 roku. Od paru lat patronat medialny nad festiwalem obejmuje radio RMF Maxxx, które prowadzi transmisję setów dając tym samym możliwość posłuchania utalentowanych DJ'ów wszystkim zainteresowanym elektroniczną muzyką płynącą z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 przeszedł do historii jako ostatni, odbywający się w Amfiteatrze w Kołobrzegu Sunrise. Swój związek z jednym z nadmorskich miast zakończył , jak można było się spodziewać z ogromną pompą. Organizatorzy postawili 3 wyjątkowe sceny, na których można było zobaczyć i usłyszeć najwybitniejszych przedstawicieli muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu wystąpili między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety wstępu na jeden z festiwalowych dni rozeszły się oka mgnieniu.

Możesz mieć pewność: Sunrise Festival to miejsce niezwykłe, do którego warto przyjechać kolekcjonując wspomnienia.

Sunrise Festival 2018
Sunrise Festival 2018

Polandrock 2018
Polandrock 2018

Zostaw komentarz