Sport

Szkoleniowiec Sousa zaprezentował w poniedziałek skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Starego Kontynentu! Kilku zawodników odepchniętych z polskiego składu!

Spora ilość młodych adeptów, których celem jest profesjonalna gra w nożną piłkę myśli o zaprezentowaniu się w turnieju. Nie ma wątpliwości co do tego, że piłka nożna to aktualnie najbardziej popularna sportu dyscyplina w Europie. Chłopcy od młodych lat przygotowują się pod to, by w przyszłych latach występować na najbardziej legendarnych stadionach do piłki nożnej. droga do stania się profesjonalnym graczem nie należy do prostych i żąda dużej liczby poświęceń i warto jednakże mieć tego świadomość. Chłopcy, którym się udało chociażby dlatego pobudzają niezwykle często uprzedzenie ale i tym samym uszanowanie wśród swoich rówieśników. Dwadzieścia cztery ekipy będą toczyć batalię w Mistrzostwach Europy, które się rozpoczną w połowie przyszłego miesiąca. To z całą pewnością dowodzi, iż na fanów futbolu czekają fantastyczne emocje. Turniej Starego Kontynentu mistrzostw będzie grany przez miesiąc, a więc bez cienia wątpliwości będziemy obserwatorami dużej ilości trafień a także pojedynków futbolu. W tym felietonie natomiast będzie naszym zamiarem się skonsolidować na narodowej kadrze, ponieważ szkoleniowiec Paulo Sousa opracował kadrę na mecze mistrzostw Starego Kontynentu.

Od kilkunastu lat przedstawianie kadry na wielkiej rangi zmagania takie jak mundial lub europejskie mistrzostwa pobudza gigantyczne emocje w naszym kraju. Trafiały się w takich przypadkach z reguły, które nie każdemu się podobały. W przypadku tych powołań było bardzo podobnie. Bez wątpienia ogromnym zaskoczeniem, w chwili gdy trener Sousa Paulo ogłosił listę zawodników był brak w narodowej drużynie Grosickiego, który przez lata stanowił trzon naszej narodowej drużyny. Od dawna piłkarz West Bromwich nie gra w futbol trwale i jest to powodem podstawowym tego, że selekcjoner Sousa nie chciał powołać Kamila do składu reprezentacji Polski na Euro 2020. Teoretycznie mamy silną kadrę, która powalczyć może o cudowny wynik na europejskich mistrzostwach. W takim razie pozostaje nam wyczekiwać na pierwszy pojedynek Mistrzostw Europy, gdzie zespół Polski grać będzie z kadrą Słowaków.

Zostaw komentarz