Sport

Szymański ustrzelił gola i został nazwany herosem kadry narodowej Polski! Spore emocje w końcowych minutach pojedynku z narodową kadrą Anglii!

Od 10 lat wiadomo wiemy o tym, iż kadra Polska grająca w spotkaniach na byłym stadionie dziesięciolecia bywa niesamowicie trudna do pokonania. Rzeczywiście bardzo rzadko przegrywamy na tym placu gry i dobrze zrozumieć to, iż spora zasługa w tym piłkarskich fanów z naszego kraju. W momencie, kiedy Stadion Narodowy zapełnia się do ostatniego krzesełka piłkarze naszej kadry dostają nadwyżkowego przypływu energii. Podopieczni szkoleniowca Sousy Paulo w zmaganiach eliminacyjnych do mistrzostw świata w Katarze spisują się do tej pory solidnie, jednakże ich forma oddalona jest od ideału. Naszych piłkarzy w środę na wieczór czekał naprawdę trudny sprawdzian, jakim na pewno był mecz z kadrą narodową Anglii. Każdy kibic piłkarski z naszego kraju był w stanie zrozumieć to, jak trudnym przeciwnikiem w historii pojedynków naszej drużyny są angielscy zawodnicy. Nie można było sobie pozwolić na wahania w tym przypadku, gdyż niezwykle ważne było zgarnięcie jak największej ilości punktów.

Przed tym meczem narodowa drużyna Polski była od początku skazywana na porażkę. Rozsądnie na pewno zrozumieć to, iż reprezentanci Polski w większości przypadków bardzo mocno się mobilizują na pojedynki z dużo silniejszymi. Dokładnie tak samo było w tym przypadku i trzeba brać pod uwagę to, przez moment można było nawet stwierdzić, że reprezentacja Polski mogłaby powalczyć o triumf z angielską kadrą. Okazało się to strasznie trudne spotkanie dla piłkarskiej reprezentacji Polski i na pewno warto ich chwalić za rywalizację do ostatnich minut. Wydawało się, że to może być zakończenie marzeń o pozytywnym rezultacie, w sytuacji, kiedy gola w 80 min. ustrzelił Kane Harry. Polska narodowa drużyna do ostatnich minut tego meczu poszukiwała możliwości do zdobycia bramki i nie planowała się poddać. W dodatkowym czasie pojedynku, który doliczył arbiter gola na wagę rezultatu remisowego strzelił piłkarz AEK Ateny Szymański. Była to z pewnością bardzo przyjemna okoliczność w przypadku tego młodocianego piłkarza. Narodowa kadra Polska w rozrachunku końcowym dała radę wywalczyć remis na Stadionie Narodowym podczas spotkania z zespołem Anglii i takim sposobem wciąż posiada duże szanse na awans do światowych mistrzostw w Katarze.

Zostaw komentarz